Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

Zmiany w Arbitracjach

Nowe nagrody, nowe mechaniki, starzy znajomi
Autor: Bartico Opublikowano: 4/25/19 4:44:00 PM Korekta: Amberlight
Zmiany w Arbitracjach Warframe Polska Logo

Arbitracje wprowadzone pół roku temu mają robić za swoisty “endgame” po ukończeniu mapy gwiezdnej. Teraz developerzy postanowili je trochę odświeżyć.

Podnieś swoich towarzyszy

Od dzisiaj na PC będziemy mieli możliwość podniesienia naszych kompanów, jednak nie obędzie się bez naszego wysiłku. Po śmierci kompana zostaje zrzucona “wieża odrodzenia”, którą musimy naładować pięcioma “ciężarami odrodzenia” uzyskiwanymi z Dronów Arbitracji. Pamiętajcie, że nie ma możliwości składowania “ciężarów”.

Zmiana w skalowaniu przeciwników

Zmieniono skalowanie, które teraz jest takie same jak podczas regularnych misji, co niesie za sobą szybki wzrost poziomu trudności.

Nowe nagrody

Nie macie na co wydawać Esencji Vitus? No to pora kupić trochę rivenów do archgunów i nowych skórek. Warto wspomnieć też o nowej nagrodzie w rotacjach, jaką jest Aura Forma.

Skórka Amprex Telos

Skórka Atomos Telos

Skórka Atterax Telos

Illumina Judicium

W arbitracjach, gdzie pojawia się cień śmierci, ogień życia płonie najjaśniej. Ta świetlna rzeźba jest hołdem dla tego przetrwania. Do obejrzenia tutaj.

Judicial Oculus

Okulary stworzone przez Arbitrów dla tych, których uznają za godnych.

Więcej informacji i feedbacku znajdziecie tutaj.


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki