Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

Empyrean i Nekros Prime

Targi E3 i Warframe z zapowiedzią Empyrean i...
Autor: Smoke Opublikowano: 6/12/19 10:00:00 PM Korekta: pabl0
Empyrean i Nekros Prime

Największe targi gier wideo - E3 - za nami. Nie obyło się bez małego hype na Warframe. Co DE przedstawili? Ano właśnie - Empyrean, czyli długo wyczekiwany Railjack.

Najgorsze jest to, że ten temat był poruszany na zeszłorocznym TennoCon i w tym roku też go pokażą! Czyli hypetrain jedzie mocno, tylko nie może dojechać do stacji… Poniżej trailer dodatku Empyrean.

 

Poza tym dla tych, którzy woleli zaoszczędzić grosza niż kupować bilet na TennoCon (a co gorsza na sam lot do Kanady), mamy dobrą wiadomość. Cały TennoCon będzie transmitowany na platformie Twitch i Mixer jako TennoLive. Z racji tego, że DE bardzo lubi graczy, a my lubimy darmowe prezenty, za oglądanie TennoLive przez 30 minut zgarniemy dwie dość fajne nagrody.

Nekros Prime

Nekros

Lotus Ephemera

warframepolska.pl

 

Zatem wszyscy czekamy na kręcenie hype na TennoCon na Railjack i nie tylko. Nie zapominajmy też o darmowym Nekrosie i ephemerze. Jeżeli ktoś chce śledzić odliczanie do TennoCon lub zakupić jeszcze bilety, zajrzyjcie tutaj.


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki