Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

Alert Taktyczny - Dog Days

Niech poleje się H-2-ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Autor: Bartico Opublikowano: 8/5/19 5:09:00 PM Korekta: Smoke
Alert Taktyczny - Dog Days

Dobra wiadomość dla graczy preferujących Hydroida - największa wodna bitwa jest już w grze!

Alarm taktyczny - Dog Days

Za pomocą swojego ultra-zasilanego Soaktrona wejdź na plażową arenę i wygraj tę rozgrywkę przed 12. sierpnia(17:00 czasu polskiego), aby zdobyć falę nagród:

Misja 1: 50.000 kredytów oraz skórka Redeemer Abysso

Misja 2: 50.000 kredytów oraz scena Przekaźnika Hydroida

Misja 3: 50.000 kredytów oraz figurka noggle Hydroid Reprise

Misja 4: Reaktor Orokin oraz Emblemat Stratos

Na arenie nie ma modów, zwierząt ani umiejętności - tylko równe zaangażowanie między Tobą a twoimi przeciwnikami. Drużyna, która zdobędzie więcej punktów zanim skończy się czas, wygrywa. Zabrakło Ci wody? Przeładuj Soaktron przy fontannach znajdujących się na arenie.

Podczas wojen wodnych będziesz zarabiać walutę, którą możesz wymienić u Nakak na Cetusie na dodatkowe nagrody, w tym maskotki, sceny Captury i wiele więcej!

Podwójny wzmacniacz kredytów

Do 6. sierpnia(do 20:00 czasu polskiego) zdobywaj podwójne Kredyty we wszystkich misjach! Ten wzmacniacz kumuluje się z dowolnymi aktywowanymi przez ciebie wzmacniaczami, co oznacza, że możesz zarobić nawet 4x Kredytów. Niech Indeks was błogosławi, Tenno.

Podwójne wejściówki Kosmicznego Ninjy

Każdego dnia, gdy ukończysz jedną misję w grze przed 6. sierpnia, otrzymasz także dodatkowy wpis w konkursie Kosmiczny Ninja! Jeden szczęśliwy Tenno (wybrany później) wygra $250 000 na podróż w kosmos. Pełne zasady konkursu i wytyczne znajdują się na oficjalnej stronie Kosmicznego Ninja.

Dodatkowe informacje

Na koniec sprawdź rynek w grze, by mieć okazję zakupić limitowany Dog Days Noggle Pack i Rollers Color Picker.

Alarm taktyczny Dog Days działa do 12. sierpnia(17:00 czasu polskiego). Nie przegap tej okazji!


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki