Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

Klanowicz i Sojusznik poszukiwany

Każdy poszukuje Klanowiczy i Sojuszników dlatego my dajemy Wam możliwość rekrutowania na naszej stronie
Autor: Smoke Opublikowano: 8/24/18 6:06:00 PM
Klanowicz i Sojusznik poszukiwany Warframe Polska Logo

Każda gra MMO umożliwia założenie większej społeczności jaką jest Klan/ Gildia i Sojusz. Taką możliwość daje nam również Warframe. Dlatego też, tworząc stronę robimy ukłon w stronę tych społeczności dając im możliwość zarówno reklamę na naszej stronie jak i możliwość rekrutacji przez nią. Opcja ta istniała też na poprzedniej wersji strony. System został gruntownie przebudowany. Co takiego zrobiliśmy?

 

Poprzednio żeby móc dodać Klan lub Sojusz na naszą stronę Lider lub osoba, która miała się tym zajmować musiała wysłać maila do Administracji z wyrażeniem chęci dodania Klanu lub Sojuszu na stronę. Ze względu na zmianę domeny maile zostały wyłączone z użytkowania. Dlatego też uprościliśmy możliwość dodawania na stronę Klanu lub Sojuszu jak tylko mogliśmy. Aktualnie żeby móc to zrobić nie trzeba w ogóle się kontaktować z Administracją. Zatem co trzeba zrobić? Wystarczy założyć konto na stronie. Konta nie trzeba potwierdzać żadnym mailem weryfikacyjnym, jedynie je tworzycie i tyle.

 

Następnie przechodzicie do działu, który Was interesuje, czyli Klan/Sojusz.

 

Dalej wyświetli Wam się okno z podstawowymi informacjami o Waszym Klanie/Sojuszu w zależności od tego co chcecie dodać.

 

Po akceptacji wchodzimy w zakładkę Rekrutacja i pojawia nam się szersze pole.

 

Po wejściu w edycję mamy cały panel do dodawania czego tylko chcemy i potrzebujemy.

Dzięki tej prostej mechanice dodawanie Klanów, czy Sojuszy będzie o wiele prostsze i szybsze.

 

EDIT.: Nie oczekujcie na maila potwierdzającego, że Klan został zaakceptowany. Musicie obserwować zakładkę Rekrutacja, czy pojawia Wam się szersze menu rozwijane jak na screenie powyżej. 

EDIT.2.: Żeby Wasz Klan pojawił się na stronie zakładkę musicie zaznaczyć STATUS. W tedy Klan pojawi się na stronie, jeśli wszystkie warunki edytora zostaną spełnione. Jeśli zdarza się, że rejestrujecie Klan, a nie macie Logo, dodajcie te, które planujecie mieć. Bez logo Klan nie może się pojawić na stronie. Taka mała blokada.

 

Ale to nie jedyna zmiana w tym systemie. Dodaliśmy również możliwość filtrowania Klanów nie tylko po platformach ale po samej nazwie. Planowane jest również dodanie filtrowania po Tierach Klanowych. Dzięki uproszczeniu mechaniki mamy nadzieję, że więcej Klanów będzie chciało skorzystać z dodatkowego miejsca do rekrutacji. Osoba, która założyła Klan lub Sojusz będzie też mogła dodać formy kontaktu z danym Klanem, czyli adres mailowy, link do discorda lub będzie widziała zgłoszenie wystosowane poprzez dostępny na stronie formularz i otrzyma odpowiednie powiadomienie w oknie edycji Klanu/Sojuszu.

 

Happy hunting Tenno!


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki