Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

TennoLive 2019

Jak co roku podczas TennoConu odbył się TennoLive (czyli taki duży Devstream z zapowiedziami kolejnych ekspansji gry). W tym roku twórcy nie zawiedli. Przyjrzymy się rozgrywce Railjacka, nowemu zwiastunowi Nowej Wojny oraz innym nowościom.
Autor: Padoru Opublikowano: 7/7/19 4:43:00 PM Korekta: Smoke
TennoLive 2019

Warframe: Empireum

Zwerbuj czteroosobową załogę aby podbijać cały Origin System. Kontaktuj się z drużyną z Ziemi po wsparcie, kradnij wrogie statki, odkrywaj starożytne ruiny, zabijaj Kingpinów i zdobywaj nagrody za misje w głębi kosmosu.

  • Atakuj i przejmuj wrogie statki: Zinfiltruj statki przeciwników przy użyciu Archwingów, zabij capitana i przejmij ster ich statków. Zostań kosmicznym ninja piratem.

  • Dynamiczne sytuacje: Podczas misji będziesz musiał zwracać uwagę na dodatkowe zagrożenia aby ukończyć bezpiecznie zadanie. Podczas demonstracji pokazano nam Sztorm Pustki, który może wyłączyć ekwipunek, wrogów, którzy włamują się na pokład Railjacka oraz pułapkę plagi w głębi starożytnych ruin Orokin.

  • Squad Link: Wykrocz poza osobisty cel i włącz się do większej misji, wesprzyj inne drużyny Tenno przy użyciu Squad Link. W misjach z kosmosu, gracze mogą wezwać aktywnych graczy na Fortunie i Równinach Eidolon (I vice versa) na pomoc - osłabić tarcze wrogich statków, wykraść cenne dane oraz więcej gdy nadejdzie Nowa Wojna.

  • Ulepszaj i personalizuj wszystko: Suchy dok to osobiste miejsce twojego Railjacka. Ulepszaj uzbrojenie swojego statku, wygląd, wyposażenie za pomocą broni takich jak Automatyczna Armata (Auto-Cannon), Działo laserowe (Pulse Laser), Rakiety samonaprowadzające (Homing Missle Launcher), Bronie zakłócające (EMP Stun Weapons) i Wabik przeciwdziałający (Decoy Countermeasures). Usprawnij swoje tarcze, silnik, kadłub oraz maskowanie za pomocą surowców zdobywanych podczas swoich podróż. Upiększ go personalizując wszystkie kolory statku. Oraz oczywiście, ochrzcij statek imieniem wygrawerowanym na kadłubie Railjacka (SS JOJO).

  • System Kingpin: Przeciwnicy nauczyli się adaptować do zabójczych technik Tenno i stąd wzięli się Kingpini. Więcej informacji wkrótce.

Wygraj wycieczkę w kosmos

Zostań pierwszym prawdziwym Kosmicznym Ninja. Graj aby wygrać 250,000 $ na wycieczkę w kosmos. Pełny regulamin dostępny tutaj.

Nowe intro Warframe

Wyreżyserowany przez Dana Trachtenberga (Uncharted, Black Mirror). Obejrzyj nowy wstęp do Warframe.

Paradoks Duviri

Pora dorosnąć Tenno.

Nowy otwarty świat jest w trakcie tworzenia.

Nowa Wojna

Gdy Świadomi atakują, musimy powstać razem. Lub stracić wszystko.
Nowa Wojna, kolejny cinematic quest, nadejdzie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia 2019.

Gwiezdny szlak: Seria druga

Gwiezdny szlak: Seria druga jest już dostępna na wszystkich platformach! Poznaj Emisariuszy i zdobądź wyjątkowe nagrody zawierające:

  • Zestaw: Operator Emisariusz
  • Zestaw: Strażnik Chitoid
  • Naramiennik Protosmid
  • Forma Umbra
  • Efemera Zarodniki

Wukong Prime Access

Wukong Prime Access jest już dostępny na wszystkich platformach. Pierwotny spryciarz przynosi zabójczą kuszę Zhuge Prime oraz nunchaku Ninkondi Prime.

Dwa nowe Warframe: Gauss i Grendel

Pokazani podczas demonstracji Empireum, kolejne Warframe to super doładowany Gauss i wiecznie nienasycony Grendel! Czekamy na pełny pokaz ich umiejętności oraz daty premiery.

warframepolska.pl

Nowy render graficzny

Całkowicie nowa technologia (Deferred Renderer) sprawia, że grafika Warframe nigdy nie wyglądała lepiej.

Modularny Archwing

warframepolska.pl

Nowe Deluxe Skiny

warframepolska.pl

warframepolska.pl

 

warframepolska.pl

warframepolska.pl

warframepolska.pl

warframepolska.pl


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki