Zagraj już teraz Koniec sortie za: 12 minut daily reset za: 12 minu Handlarz pojawi się za: 4 dni 21 godzin i 30 minut Nowy patch za 3 dni i 12 godzin Dzień na poe za: trwa

The Jovian Concord - szczegółowa zapowiedź

Wisp, Amalgamy, rework Gas City, coś dużego oraz coś mrocznego.
Autor: Smoke Opublikowano: 5/19/19 11:40:00 AM Korekta: Chlorek Potasu
The Jovian Concord - szczegółowa zapowiedź

Kolejny update szykuje się do gry. Tym razem fabularny aspekt update zabierze nas na Jowisz. Chodzą plotki o sojuszu między Aladem V a Świadomymi. Czas odwiedzić zmienione Gas City, albo jak kto woli z oficjalnej polskiej nazwy GAZOZO, od razu przypomina mi się reklama pewnej wody z przed kilku lat.

 

THE JOVIAN CONCORD/ Jowiszowy Gatunek*

Doczekaliśmy tak obiecywanego remastera Gazowego Miasta. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda.

AMALGAMY

Jest to nowy rodzaj przeciwnika stworzony przy połączeniu technologii Corpus ze Świadomymi. Powiem, że są urokliwi. A z ciekawości - niektóre nie przypominają wam pewnego skina?
warframepolska.pl

NOWY TRYB: ZAKŁÓCENIA (DISRUPTION)

Na lokacji Ganimedes na Jowiszu będziemy mogli rozegrać nowy tryb endlessowy. Na czym polega? Z Amalgamów będą dropić klucze, które należy umieścić w odpowiednim zasilaczu i obronić je przed Demolystami. Każdy aktywowany zasilacz da losowo jeden z losowych efektów: buff dla graczy, zagrożenie obszarowego (np.: radiacja), buff dla przeciwników. Z tego trybu będziemy mogli wydropić nowe bronie i mody.

warframepolska.pl

ROPALOLYST

Pamiętam jak kiedyś DE zapowiadało latającego Świadomego. Jak zwykle SOON trochę trwało. Żeby móc odblokować walkę z nowym bossem trzeba mieć ukończony quest Chimera.

warframepolska.pl

WISP, ETERYCZNA WARFRAME

Doczekaliśmy się kolejnego Warframe - Wisp. Nasza nowa przyjaciółka może wspomagać sojuszników ale i zadawać ogromne obrażenia. Samą Wisp możemy dropnąć z Ropalolysta.

warframepolska.pl

Reservoirs/ Dzbanki**

Przyzywamy coś na kształt dzbanka. Wypełnione są one swego rodzaju Nektarem, który pomaga Wisp i sojusznikom. Mamy trzy rodzaje Nektarów:

- Pośpiechu (zielony) - zapewnia bonus do prędkości ruchu oraz szybkości ataku;

- Witalności (czerwony)  - zwiększa maksymalne punkty życia oraz leczy z biegiem czasu;

- Wstrząsu (niebieski) - ogłusza pobliskich przeciwników.

Wil-O-Wisp/ Błędne Ogniki**

Przywołujemy widmowy obraz Wisp, który dezorientuje i rozprasza przeciwników. Ponowne użycia umiejętności teleportuje nas do pozycji obrazu. Jeżeli przytrzymamy umiejętność obraz zaczyna poruszać się szybciej, gdy zwolnimy przycisk od razu się do niego teleportujemy.

Breach Surge/ Skrzące Wyładowanie**

Otwieramy wyłom do innego wymiaru by obezwładnić pobliskich przeciwników. Za każdym razem gdy ci przeciwnicy otrzymają obrażenia będą miotać wyładowaniami.

Sol Gate/ Brama Słońca**

Kojarzycie Escanora? Taki koleś, który miał moc samego Słońca. No to proszę Was bardzo. Otwieramy bramę Słońca i strzelamy promieniem słonecznej plazmy. Będzie gorąco.

Pasywka: Phased/ Defazowana**

Gdy Wisp jest w powietrzu staje się niewidzialna.

 

ODSIECZ DLA TENNO

Czas na nowe zabawki Tenno!

FULMIN

Strzelba personalna Wisp. Posiada dwa tryby strzału. Jeden to krótkodystansowy promień wyładowań elektrycznych, a w drugim strzelamy piorunem kulistym. Gdy broni używa Wisp to zmiana trybu strzału jest szybsza.

WISP: HEŁM GAOTH

Alternatywny hełm Wisp.

KAVAT: ZBROJA SIROCCO

Zbroja dla Kavata w stylu pancerza Wisp.

warframepolska.pl

KOMOREX

Karabin snajperski, który łączy technologię Corpus i Świadomych. Strzela wybuchającymi toksycznymi pociskami. Gdy przybliżamy zmniejszamy odrzut, ponowne przybliżenie to zwiększenie promienia wybuchu i siły strzału kosztem szybkostrzelności.

warframepolska.pl

CYANEX

Pistolet, który również łączy technologię Corpus i Świadomych. Automatyczny pistolet strzelający odbijającymi i samonaprowadzającymi się pociskami. Uwalniają przy tym chmury gazu przy uderzeniu. Alternatywny tryb wystrzeliwuje resztę magazynka w jednej serii.

warframepolska.pl

DELUXE SKIN: NYX PASITHEA

Nowy skin deluxe, tym razem dla Nyx. W skład paczki wchodzi skin dla Nyx Pasithea, syandana Enthra i skórka do strzelb Hecaton.

warframepolska.pl

NOWE MODY I ZESTAWY MODÓW

Mody będą do zdobycia z Amalgamów i nowego trybu gry.

Zestaw AERO

Bonus kompletu: Trafieni przeciwnicy w trakcie celowania w locie, a do 5 przeciwników zostanie uśpionych przy naszym lądowaniu.

 • Aero Vantage/ Przewaga Powietrzna** - Warframe: +100% zmniejszenie grawitacji podczas Celowania w locie.
 • Aero Agility/ Zwinność Powietrzna** - Karabin Snajperski: +100% do przeładowania magazynka podczas Celowania w locie.
 • Aero Periphery/ Margines Powietrzny** - Karabin Snajperski: -50% Przybliżenia podczas Celowania w locie.
Zestaw MOTUS/ DRAPIEŻCY

Bonus Kompletu: Odporność na ataki powalające podczas lotu.

 • Motus Signal/ Styl Drapieżcy** - Warframe: Ulepsza Podwójny Skok o 200%.
 • Motus Setup/ Ustawienie Drapieżcy** - Strzelba: +100% Szansy na spowodowanie Krytycznego Obrażenia i Szansy Statusu na 4 sekundy, kiedy wylądujesz po wykonaniu Podwójnego/Balistycznego skoku.
 • Motus Impact/ Zasięg Drapieżcy**- Broń Biała: Zwiększony zasięg ataków z wyskoku Bronią Białą o +2 m.
Zestaw Proton

Bonus Kompletu: 17% zmniejszenia Obrażeń podczas Przywarcia.

 • Proton Pulse/ Manewry Protonu** - Warframe: Bieg po ścianie doda +200% Prędkości Skoku Balistycznego.
 • Proton Jet/ Wybicie Protonu** - Karabin: Podczas Przywarcia do Ściany otrzymujesz 50% Szansy na Status i Trafienia Krytyczne.
 • Proton Snap/ Przywarcie Protonu** - Broń Biała: Przytrzymaj Przywarcie przez 2s, aby zdobyć zwiększenie Obrażeń Toksycznych i Szansy Statusu na pewien czas.
NOWE MODY
 • Kavat’s Grace/ Gracja Kavata** - Warframe: Łagodzi Twarde Lądowanie z wysokości aż do 40m/s.
 • Gale Kick/ Miażdżący Kopniak** - Warframe: 100% Obrażeń Broni białej zmienia się w Obr. Miażdżące podczas Uderzenia z Wyskoku, powalając pobliskich wrogów przy zabiciu.
 • Anti-Grav Array/ Podbicie Przeciw-grawitacyjne** - Robotyka: Zwiększa zasięg skoku właściciela o +40%.
 • Odomedic/ Odomedyk** - Robotyka: Za każde przemierzone 3m biegnąc po ścianie regeneruje +40 życia przez 4s. Efekt może się nakładać 3 razy.

WERYFIKACJA DWUETAPOWA

Dość kontrowersyjna zmiana, która już działa w grze. Żeby móc handlować z innymi graczami MUSISZ mieć włączoną dwuetapową weryfikację konta. W zamian dostaniemy efemerę Wróżki. Jeśli chodzi o samą weryfikację DE podaje, że jest to dla zwiększenia bezpieczeństwa naszych kont. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to zablokowanie sobie całego IP z routera. Dlaczego? Taka sytuacja - przeprowadzacie się lub co jakiś czas zjeżdżacie do rodziców, czy jedziecie do znajomych ze swoim laptopem lub chcecie się zalogować na innym komputerze żeby nie tracić dni logowania. Za coś takiego można otrzymać bana. Dlaczego? Bo lokalizacja lub IP nie zgadza się z tym przypisanym do waszego konta przez dwuetapową weryfikację. Więc czy na pewno jest to zabezpieczenie naszych kont? Czy włam na wolność gracza? Tak wiem, że zgodnie z EULA konta w Warframe nie należą do graczy. Pozostawiam Wam do dyskusji.

 

 

*Jowiszowy gatunek? W naszych opracowaniach będziemy używać wersji angielskiej. To samo tyczy się Gazozo, czyli będziemy używać po prostu Gas City lub Gazowe Miasto.

**nazwy polskie wzięliśmy z polskiego opracowania na oficjalnym forum warframe.


Może zerkniesz?


Najnowsze poradniki